Co nám přinesl rok 2012

26.4.2012  Šuplíček se stěhuje

Dnes odpoledne nebylo u nás ve stáji veselo. Šuplíčkův nový domov je připraven a může se stěhovat. Již pár dnů předem jsme s ním chodili na procházky do nového domova. Je to jen pár metrů od nás, ale přesto když po něm zůstalo prázdné místo ve stáji, tak nám bylo smutno. S koníky se může vidět přes louku a také na sebe několik dnů řehtali a volali, dokud se Šuplíček nezkamarádil s novou spolubydlící Sárou. Tak ať je spokojený, ten "kluk můj", bude mi chybět. :-)

 

Hledání..

Po odchodu Šuplíčka jsme se pustili do hledání nového obyvatele prázdného boxu. Koní je všude mraky, ale který je ten správný, ten náš????

 

30.5.2012  A jsme ofi!!!

Dnešního dne jsme oficiálně jezdeckým klubem registrovaným u ČJF. Těšíme se na všechny nové členy.

 

Kolor

Po dlouhém hledání, skoro už zoufalství, že do léta koníka neseženeme jsem objevila inzerát na krásného koníka - bílý kůň s hnědými flíčky (já říkám vypadají jako kytičky :-D ). Líbil se nám oběma a jako bonus byl kousek od nás!! Tak jsme hned volali a hned jsme se vnutili na návštěvu. Hup do auta a za půl hodiny už obhlížíme eventuelní přírůstek do naší rodinky. Ve skutečnosti ještě krásnější než na fotkách.. Jo, chceme ho!! Po pár dnech nervíků, zda se majitel rozhodne pro nás a po přímluvě našeho kamaráda Kamila Chmelaře přišla dobrá zpráva: Bude náš!! Čtrnáct dní poté, 17.6.2012, zapřaháme přepravník a valíme směr Měřín. Vyřízení formalit, naložení a hned hurá domů. A jsme zase kompletní.. Ostatní koníci ho přijali vcelku dobře. Počáteční vysvětlování si pozic ve stádě mezi Karlem a Kolorem skončilo smírem - Karel uhájil svou pozici a Kolor se začlenil do stáda. :-)

Dnes je to pro nás Koloušek, Kolí, Kolin a někdy taky hajdala jeden. Je moc fajn a jsme rádi, že ho máme.

 

8.9.2012  Vendulka

Nemohu nezmínit příchod nového člena do naší stáje. Dnes k nám poprvé přišla Vendulka Trčková, která je šikovná a pro nás velkou pomocnicí. Koníci ji mají rádi a my se těšíme, že s námi vydrží ještě hodně dlouho. :-)

 

A co ještě?

Členka našeho klubu Petra Králová úspěšně složila zkoušky ZZVJ. Moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

V listopadu jsme se nechali přesvědčit a založili profil na facebooku pro náš obchod. Najdete nás jako Jezdecké Potřeby Bobrůvka.

A teď už se jenom těšíme, co nám přinese nový rok 2013.

© 2012 Stáj Bobrůvka, Stánky vytvořil Martin Pivnička